MKS KASZTELAN SIERPC - MAZUR GOSTYNIN 1 : 1 (1 : 0) - 26 VII 2006 r.

2006-07-29

Do inauguracji Mazowieckiej Ligi Seniorów pozostało już tylko dwa i pół tygodnia. Piłkarze Kasztelana Sierpc rozegrali swój trzeci mecz sparingowy remisując 1:1 z Mazurem Gostynin.

Zawodnicy z Gostynina przyjechali do Sierpca w dobrych humorach.

– Wiadomo, że wynik nie będzie tu najważniejszy, ale mimo to postaramy się o wygraną – stwierdził jeden z nich tuż po przyjeździe na stadion Kasztelana.

W 30. minucie po kardynalnym błędzie defensywy Mazura, Michał Dzięgielewski dał naszemu zespołowi prowadzenie w tym meczu. Michał będąc sam na sam z bramkarzem gości sprytnym zwodem położył go na murawie po czym dopełnił formalności. W pierwszej części gry żadna z drużyn nie stworzyła już sobie 100 procentowej okazji na gola. Po przerwie nieco śmielej zaatakowali gostyninianie. Niestety dla nich upalna pogoda nie pozwoliła na utrzymanie szybkiego tempa gry. Ambitni goście zostali jednak nagrodzeni bramką wyrównującą w 66.minucie.

Jak przyznał trener Kasztelana Rajmund Koperek wciąż naszą największą bolączka przed zbliżająca się rundą jesienną MLS jest brak drugiego bramkarza. Następny mecz sparingowy Kasztelan rozegra najprawdopodobniej z Błękitnymi Raciąż na wyjeździe.